Navigatie Link overslaanHome » Sitemap
Skip Navigation Links.
Collapse HomeHome
Collapse Over MerakelOver Merakel
Collapse OrganisatieOrganisatie
Organigram
RVT
Bestuur
Clientenraad
Vertrouwenspersoon
Expand kwaliteit NBECkwaliteit NBEC
Jaarverslagen/jaarrekeningen
Collapse PersoneelPersoneel
Ageeth
Anne
Anneke
Annita
Ashlyn
Beau
Deedy
Eva
Jill
Judith
Leny
Linette
Lisette
Manon
Mariet
Marloes
Mascha
Nathalie
Nathaly
Rene
Peter
Rianne
Rona
Simone
Suzan
Suzan Wester
Wesley
Collapse StageStage
Expand StagiairesStagiaires
Vacatures
Collapse VrijwilligersVrijwilligers
Expand Huidige vrijwilligersHuidige vrijwilligers
Informatie links
Collapse FotoboekFotoboek
Expand 2007-20082007-2008
Expand 20092009
Expand 20102010
Expand 20112011
Expand 20122012
Expand 20132013
Expand 20142014
Expand 20152015
Expand 20162016
Expand 20172017
Expand 20182018
Samenwerking
Collapse NieuwsNieuws
Vacature begeleider(ster)
Vacature assistent begeleider
Vacature leerling
Vacature helpende hand
Zwemvrijwilliger gezocht!!
Vrijwilligers gezocht!
Vrijwilliger voor huifbedpaardrijden gezocht
Tank en Schenk
De wereld van Puck
Persbericht Samen Sterk
L@L project
Het meld- en informatiepunt Juiste Loket
Nieuwe helpende handen
Opbrengst 10 jarig bestaan Merakel
De reus bureaucratie vraagt om een slimme David
Broers en zussen dag
AH deelt 1000 uit
Wij-wij
Dienstverlening meldpunt Juiste Loket uitgebreid per 1 oktober 2016
Krantenknipsel: Tien jaar pareltje in Lutjebroek
Krantenknipsel: Al tien jaar thuis bij Merakel
Krantenknipsel: Open huis bij Stichting Merakel
Uitbreiding Dagbesteding
Sponsoring shirts Zouaven
Wens van Simone in vervulling
Europese escaperoom in Baskuul
Voorpagina nieuws Villa Oigenwois
Afscheid van Trees
Maatwerk nodig voor Wlz-indiceerbaren
Informatiebulletin NBEC
Looking at Learning
Lip dub Merakel
West-Friese jongeren in Finse kou
Rolstoelfiets
Collapse ArchiefArchief
Merakel voor het eerst open!
Anouk: Bedankt voor het stemmen!
Rabobank fietstocht 2011
Planten verkoop 2012
Collecte voor kinderen met een beperking
Dekamarkt steunt merakel
Inspectie IGZ
Uitnodiging Open huis
Informatie avond transitie
Flessenactie
CG Selecties zet zich in voor Stichting Merakel!
Actie Merakel levert ruim 5000 euro op!
Uitslag Klanttevredenheid onderzoek
Informatie bijeenkomst
Stemmen voor Villa Oigenwois
Open huis Merakel
Kunstkoeien voor merakel
Collapse DoelgroepDoelgroep
Zorgaanbod
Uitsluitingscriteria cliënten
Collapse Donaties/sponsoringDonaties/sponsoring
ANBI status
Maximaal belastingvoordeel
Overeenkomst periodieke gift
Sponsors bedankt
Vriendenloterij
Contact