Navigatie Link overslaanHome » Sitemap
Skip Navigation Links.
Collapse HomeHome
Collapse Over MerakelOver Merakel
Collapse OrganisatieOrganisatie
Organigram
RVT
Bestuur
Ouderraad
Vertrouwenspersoon
Expand kwaliteit NBECkwaliteit NBEC
Jaarverslagen/jaarrekeningen
Collapse PersoneelPersoneel
Annita
Ashlyn
Beau
Chantal
Chantal van Oort
Deedy
Eva
Jill
Judith
Karin
Kevin
Leny
Linette
Lisette
Maartje
Manon
Mariet
Marloes
Mascha
Nathalie
Peter
Rianne
Rona
Simone
Suzan
Wesley
Collapse StageStage
Expand StagiairesStagiaires
Vacatures
Collapse VrijwilligersVrijwilligers
Expand Huidige vrijwilligersHuidige vrijwilligers
Informatie links
Collapse FotoboekFotoboek
Expand 2007-20082007-2008
Expand 20092009
Expand 20102010
Expand 20112011
Expand 20122012
Expand 20132013
Expand 20142014
Expand 20152015
Expand 20162016
Expand 20172017
Samenwerking
Collapse NieuwsNieuws
Vacature begeleider(ster) minimaal 24 tot maximaal 36 uur
De wereld van Puck
Afscheid Mandy
Afscheid Anne
Afscheid Emese
Vrijwilligers gezocht!
Persbericht Samen Sterk
L@L project
Het meld- en informatiepunt Juiste Loket
Vrijwilliger voor huifbedpaardrijden gezocht
Nieuwe helpende handen
Nieuwe vacature Lid raad van toezicht
Opbrengst 10 jarig bestaan Merakel
De reus bureaucratie vraagt om een slimme David
Broers en zussen dag
AH deelt 1000 uit
Wij-wij
Nieuwe personeelsleden
Dienstverlening meldpunt Juiste Loket uitgebreid per 1 oktober 2016
Krantenknipsel: Tien jaar pareltje in Lutjebroek
Krantenknipsel: Al tien jaar thuis bij Merakel
Krantenknipsel: Open huis bij Stichting Merakel
Nieuwe stagiaires 2016-2017
Uitbreiding Dagbesteding
Sponsoring shirts Zouaven
Wens van Simone in vervulling
Europese escaperoom in Baskuul
Nieuwe vacature cliëntenraad!!
Afscheid Naloeska
Voorpagina nieuws Villa Oigenwois
Zwemvrijwilliger gezocht!!
Afscheid van Trees
Maatwerk nodig voor Wlz-indiceerbaren
Informatiebulletin NBEC
Looking at Learning
Lip dub Merakel
Kunstkoeien voor merakel
West-Friese jongeren in Finse kou
Rolstoelfiets
Collapse ArchiefArchief
Merakel voor het eerst open!
Anouk: Bedankt voor het stemmen!
Rabobank fietstocht 2011
Planten verkoop 2012
Collecte voor kinderen met een beperking
Dekamarkt steunt merakel
Inspectie IGZ
Uitnodiging Open huis
Informatie avond transitie
Flessenactie
CG Selecties zet zich in voor Stichting Merakel!
Actie Merakel levert ruim 5000 euro op!
Uitslag Klanttevredenheid onderzoek
Informatie bijeenkomst
Stemmen voor Villa Oigenwois
Open huis Merakel
Collapse DoelgroepDoelgroep
Zorgaanbod
Uitsluitingscriteria cliënten
Sponsors
Vriendenloterij
Contact